O nas

 

Kielecki Teatr Lektur powstał przeszło 15 lat temu. Początkowo – jako część  Agencji Artystycznej „Joanna” działaliśmy pod wspólną nazwą. Jednak w  trakcie długiej działalności i prężnego rozwijania się, staliśmy się osobną  komórką, nad którą dalej czuwa Agencja Artystyczna „Joanna”.

 

Kielecki Teatr Lektur proponuje Państwu spektakle teatralne głównie na  podstawie lektur ale też innych dzieł polskiej i światowej literatury. Nie są nam obce również problemy z jakimi borykają się młodzi ludzie, więc wśród naszych propozycji można znaleźć również spektakle profilaktyczne, które przybliżają i przestrzegają przed sięganiem po alkohol, narkotyki i inne używki.

 

Spektakle nasze kierujemy dla szerokiej widowni począwszy od przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, po młodzież gimnazjalną a skończywszy na maturzystach. Misją naszą jest przede wszystkim propagowanie sztuki teatralnej wśród dzieci i młodzieży a największym podziękowaniem dla nas po obejrzeniu spektakli  są roześmiane i szczęśliwe buzie widzów albo przy tematyce poważnej – symboliczna chwila ciszy. Kielecki Teatr Lektur serdecznie zaprasza wszystkich do wspólnego przeżywania emocji i wrażeń podczas oglądania naszych spektakli.

 

 

Krzysztof Misztal

Jeśli masz pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami

Kielecki Teatr Lektur
ul. Wojska Polskiego 10/6
25- 364 Kielce

+48 41 361 80 46
sekretariat@ajoanna.com